herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY SERIALE

Zmiany w obsadzie Gotham


MV5BMjIxODQzMjIwMV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTYxNTE2MDI@._V1_UY317_CR14,0,214,317_AL_Obsada Gotham zostanie zwiększona o kolejną osobę. Chodzi o występującego w roli Jonathana Crene’a Charliego  Tahana. Do tej pory wystąpił w 4 odcinkach. Teraz jego status podniesiono do  reacurring guest star, co oznacza mniej więcej tyle, że będzie występował częściej niż inni gościnnie występujący aktorzy. Tacy  pojawiają się na odcinek lub jeden, a potem ich wątek się kończy. Wygląda więc na to, że  postać Scarecrowa będzie pojawiać się częściej.

Charlie Tahan rozwija swoja postać od pierwszego sezonu, gdzie wystąpił jako syn Geralda Crane’a. Który to wynalazł toksynę, która miała leczyć przed strachem. Została ona przetworzona przez Hugo Strange’a, aby wywoływać ogromny strach.

Cieszy fakt, że w Gotham City pojawi się na dłużej kolejny przeciwnik Batmana. Mam nadzieję, że pozostanie na dłużej, bo jest to ciekawa postać.

Gotham wraca na antenę w 2018 roku,stacja FOX nie podała jeszcze konkretnej daty.


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − = 16

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.