herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Zdjęcia do Venoma zakończone


Nikt się chyba tego nie spodziewał. Po nie całych czterech  miesiącach pracy zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu z Tomem Hardym w roli głównej. Przynajmniej na to wskazuje Twitter aktora. Pierwszy klaps padł w październiku w Atlancie, aby później przenieść się do San Francisco.

CZYTAJ TAKŻE: Venom-pierwsze zdjęcie i wskazówki dotyczące fabuły.

Przez cały okres produkcji Tom Hardy używał mediów społecznościowych do promocji filmu. Pokazywał zdjęcia z planu dostarczając w ten sposób fanom nowe informacje. Teraz poinformował najwidoczniej o zakończeniu zdjęć.

W wolnym tłumaczeniu napisał: Zakończone, wracam do normalnego życia. Cześć. Pierwsze informacje sugerowały, że produkcja filmu ma trwać do końca marca. Można wnioskować, że zdjęcia postępowały bardzo szybko. Teraz Sony uruchomi maszynę marketingową, by podtrzymywać zainteresowanie filmem. Możliwe, że w ciągu najbliższych miesięcy pojawi się zwiastun lub teaser. Zainteresowanie projektem jest bardzo duże, film jest jednym z bardziej oczekiwanych w tym roku.

CZYTAJ TAKŻE: Wszystkie filmy o superbohaterach w 2018 roku

Reżyserem filmu jest  Ruben Fleischer, scenariusz napisali  Jeff Pinkner i Scott Rosenberg. W rolach głównych występują Tom Hardy, Jenny Slate, Michelle Williams, Scott Haze oraz Riz Ahmed. Venom w kinach pojawi się 5 października


1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

52 + = 61

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.