herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY

Wonder Woman jest najlepsza


Wonder Woman brnie do przodu.

Wonder Woman jest kolejnym filmem z DCEU.Zaczęło  się od Człowieka ze stali, potem był Batman V Superman, który podzielił fanów równo na pół, albo go się kocha albo się go nienawidzi, potem mieliśmy Legion samobójców, który rozczarował. Kiedy już straciliśmy  nadzieję, na dobry film od DC, to dostaliśmy perełkę, jaką jest Wonder Woman. 

Film jest genialny, akcja jest porywa, postaci wyraziste i żywe, no i ton filmu jest zupełnie inny niż poprzednich produkcji. A teraz WW jest najlepiej zarabiającym filmem o początkach superbohatera (tzw. origin story) w historii. A przecież konkurencja jest spora, jest bardzo dużo filmów o superbohaterach, ich początki są opowiadane praktycznie przy każdym reebocie, prequelu lub sequelu. Do tej pory na pierwszym miejscu był Spiderman z 2002 roku w reżyserii Sama Raimiego.

Wskazuje to na to, że ludzie chcą oglądać filmy o bohaterach DCEU, ale nie koniecznie wszystkie muszą być mroczne i pozbawione nadziei. Bardzo bym chciał, żeby  Liga Sprawiedliwości podtrzymała ten trend i była, choć troszkę lżejsza niż Batman V Superman. Cóż, poczekajmy do piątku i się przekonajmy.

CZYTAJ TAKŻE: Wonder Woman 2 to będzie zupełnie inny film.


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 1 =

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.