herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY

Wonder Woman 2 to będzie zupełnie inny film-twierdzi Patty Jenkins


patty Jenkins
Patty Jenkins podczas Forbes Women’s Sumit w 2017 (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images)

Przebywająca obecnie na festiwalu filmowym w Palm Springs, reżyserka Wonder Woman, Patty Jankins, wypowiedziała się na temat zapowiadanego sequelu. Wspomniała ona, że druga część będzie, jak to ujeła zupełnie innym filmem oraz, że możliwe jest pojawienie się w nim gwiazdy telewizji z lat 70. Chodzi o Lynde Carter, która odtwarzała postać Wonder Woman w serialu , kóry był bardzo popularny i darzona jest dużym sentymentem.

Pomimo tego, że film odniósł finansowy i sukces i zebrał bardzo pozytywne recenzje, reżyserka zapowiedziała zmiany w nadchodzacej kontynuacji. Ma pojawić się watek romansowy, nowe postacie. W ostatnio udzielonym wywiadzie, powiedziała także, że druga część będzie utrzymana w zupełnie innym tonie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Wonder Woman zarabia najlepiej

„Właściwie tworzymy zupełnie inny film, ale z wieloma znajomymi rzeczami, które kochamy. Będzie to jednak osobny film, nie myślimy o nim jako o drugiej części. To zupełnie nowa przygoda, i cieszymy się,że mamy szczęście ją tworzyć.”

Produkcja filmu już ruszyła, ale zdjęcia zaczną się wiosną, aby film był gotowy na premierę w 2019 roku. Na dzień dzisiejszy nie wiemy zbyt wiele o samym filmie. Postanowiła też, odnieść się do ewentualnego pojawienia się na ekranie Lyndy Carter obok Gal Gadot. Twierdzi, że że zainteresowane strony bardzo się starają, ale nie może jeszcze  zagwarantować, że tak się istotnie stanie.

„Lynda jest jedną z najdroższych nam osób, jest dla nas mentorem i przyjaciółką. Bardzo się staraliśmy, aby pojawiłą sie w pierwszym filmie. Jednak nasz kalendarz prac był zaplanowany, że nie mogła się ona już wtedy stać się częścią rodziny Wonder Woman. Nie chcemy nic jeszcze ogłaszać ale na pewno nie ustajemy w staraniach.”

CZYTAJ TEŻ: Wonder Woman- recenzja

ae891a28-4741-11e7-935d-dac9335a3205_1280x720_170839
Gal Gadot, Patty Jankins i Lynda Carter na premierze Wonder Woman

Prawdopodobnie jest tak w istocie, bo Lynda nie tylko była na premierze Wonder Woman wspierając ekipę, ale także stanęła w obronie filmu, gdy James Cameron mocno go  skrytykował. Pomimo tego, że Carter nie dała rady wystąpić w filmie u boku Gal Gadot, to i tak należny już do uniwersum DC. W serialu Supergirl występuje w roli Prezydent Stanów Zjednoczonych Olivia Marsdin.

Wonder Woman 2 ma wyznaczona premierę na dzień  1 Listopad 2019 roku

źródło: ScreenRant


2 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + = 18

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.