herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY SERIALE

Wiadomo kto zagra Sabrinę w nowym serialu Netflixa


kiernan-shipka-fx-s-feud-bette-and-joan-fyc-event-in-la-4-21-2017-1
Kiernan Shipka podczas premiery Konflikt: Bette i Joan

Netflix ogłosił dzisiaj, że Kiernan Shipka zagra tytułową rolę w nadchodzącej adaptacji Chilling Adventures of Sabrina. Dotychczasowy dorobek młodej aktorki to, między innymi serial  Mad Men, a ostatnio  Konflikt: Bette i Joan. Sabrina Spellman jest nastoletnią czarownicą, która łączy codzienne życie z nauką magii. Postać pochodzi z serii komiksów wydawnictwa Archie Comic. Serial skoncentruje się na początkach kariery młodej czarownicy, kiedy uczęszczała do liceum Baxter. Jednak fani Sabriny, powinni mieć na uwadze, że ton serialu ma być mroczniejszy niż ten przedstawiany w komiksie.

„Wszyscy jesteśmy tak wielkimi fanami  Kiernan, że ​​kiedy zaczęliśmy rozmawiać o tym, kto byłby odpowiedni do zagrania tej roli, jej nazwisko znalazło się na liście życzeń wszystkich”, powiedział w komunikacie prasowym producent wykonawczy Roberto Aguirre-Sacasa. „To jest mroczniejsza, bardziej makabryczna wersja Sabriny, i jesteśmy niesamowicie podekscytowani faktem, że ludzie widzą, że Kiernan  może nadać tej postaci swój własny charakter”.

Obsadzenie w tytułowej roli Kiernan może być zaskoczeniem, ponieważ wcześniejsze informacje sugerowały, że poszukiwana jest aktorka o azjatyckim pochodzeniu. Serial, który początkowo miał być emitowany na kanale CW, a ostatecznie pojawi się na platformie Netflix, jest uzupełnieniem innej adaptacji Archie Comic, Riverdale. Na razie zamówione zostały dwa dziesięcioodcinkowe sezony.

 


1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 2 =

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.