herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY Różne

W tym tygodniu zobaczymy Venoma


venom-default-1027837O Venomie wiadomo nie wiele. Film jest w fazie wczesnej produkcji. Fabuła nawiązuje do miniserii z 1993 roku Venom: Lethal Protector, w którym Eddie Brock przenosi się na Zachodnie Wybrzeże USA, gdzie natrafia na tajemniczą organizację, która chce wykorzystać symbiota dla własnych celów. Jest to jeden z bardziej oczekiwanych filmów tego roku.

Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne materiały promocyjne. Widzieliśmy tylko zdjęcia i filmiki z planu nagrane przez fanów. Możliwe, że zobaczymy oficjalne materiały jeszcze w tym tygodniu. To bardzo szybko, biorąc pod uwagę, że film jest jeszcze w produkcji i nadal trwa kompletowanie obsady.

CZYTAJ TAKŻE: Wszystkie filmy o superbohaterach w 2018 roku.

Ne wiadomo czy ujawnione będą zdjęcia czy materiał video. Produkcja filmu ruszyła w październiku zeszłego roku, więc nie może być mowy o zwiastunie. Możliwe, że poznamy bliżej zarys fabuły, zobaczymy Eddiego w kostiumie symbiota, a może potwierdzi się udział w filmie Carnage’a.

Film reżyseruje Ruben Fleischer na podstawie scenariusza  Jeffa Pinknera i Scotta Rosenberga. W filmie występują Tom Hardy, Jenny Slate, Michelle Williams oraz Riz Ahmed. Premiera zapowiedziana jest na 5 października.


1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 2

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.