herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY SERIALE

W serialu Krypton Może pojawić się Green Lantern.


Krypton, nowy serial stacji SyFy może być pierwszym krokiem w rozszerzeniu telewizyjnego Universum DC. Producent wykonawczy serialu David S. Goyer i przewodniczący DC Entertainment Geoff Johns zasugerowali, że Green Lantern i Omega Men mogą pojawić się w serialu.

“Dzięki temu serialowi otwieramy sobie furtkę do opowieści DC rodem z science fiction. W serialu pojawia się także Strefa Widmo, co oznacza, że możemy także sięgać do innych epok i planet. I każdy z kosmicznych bohaterów, może się tu pojawić. Włącznie z pojawieniem się Adama Strange’a, co powinno podpowiedzieć fanom, że akcja będzie działa się tylko na Kryptonie ”

W nowym zwiastunie serialu Adam Strange-bohater pochodzący z Ziemi-przybywa z przyszłości z ostrzeżeniem. Adam informuje dziadka Supermana Seg-Ela o zbliżającym się niebezpieczeństwie, które za dwa pokolenia zaowocuje zniszczeniem Kryptonu. Ta szokująca wiadomość stawia Seg-Ela przed dylematem: ocal swoją rodzinną planetę lub zezwól na jej zniszczenie, aby twój wnuk mógł wypełnić swoje przeznaczenie.

CZYTAJ TAKŻE: Zwiastun serialu Krypton już jest

Według producentów serialu, Adam Strange nie będzie jedynym niekryptonianem w serialu, co sugeruje możliwość pojawienia się innych bohaterów w późniejszych odcinkach. Zarówno Green Lantern Corps, jak i Omega Men są siłami działającymi w kosmosie, jednak  czasami w ich składzie znajdują bohaterowie pochodzący z Ziemi tak jak Hal Jordan, John Stewart i Kyle Rayner.

W serialu występują Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Elliot Cowan, Ann Ogbomo, Rasmus Hardiker, Wallis Day, Aaron Pierre i Ian McElhinney. Premiera zapowiedziana jest na 21 marca tego roku.


3 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + = 28

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.