herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Venom-wiemy kiedy pojawi się zwiastun.


Do tej pory wszystko, co widzieliśmy z planu Venoma, to jedno zdjęcie Toma Hardy’iego. I nie było ono porywające. Wszyscy fani czekają na teaser lub trailer. Wygląda na to, że dostaniemy go wcześniej niż myśleliśmy. Studio rusza z promocją zaraz po zakończeniu zdjęć. Jak donosi serwis Trailer Track, zwiastun jest już gotowy i pojawi się w sieci w ciągu najbliższych dwóch tygodni, a w kinach wyświetlany będzie przed pokazami filmu Black Panther, czyli od 14 lutego.

CZYTAJ TAKŻE: Zdjęcia do Venoma zakończone

Dodać trzeba, że Sony nie potwierdziło jeszcze tej informacji. Wydaje się jednak ona prawdziwa. Sensowne jest, że wytwórnia rozpoczyna kampanię marketingową tak wcześnie. Sony tworzy swoje własne malutkie uniwersum Marvela-w żaden sposób niepołączone z MCU. Wielka wytwórnia ma prawa do wizerunki kilku postaci komiksowego giganta i pragnie z tego skorzystać. W planach ma kolejne filmy, np. Morbius, the Living Vampire oraz Silver and Black. To bardzo dobra wiadomość dla nas, fanów. Więcej filmów oznacza dodatkową porcję rozrywki dla nas. Należy kibicować Sony, by filmy, które wyprodukuje były sukcesem.

CZYTAJ TAKŻE: Wszystkie filmy o superbohaterach w 2018 roku

Venom pojawi się w kinach 5 października.

Źródło: Trailer Track


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

77 − = 69

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.