herozone

blog o komiksach i superbohaterach

KOMIKSY ZESTAWIENIA

Top 10 najbardziej absurdalnych bohaterów w komiksach


2Arm-Fall-Off Boy


Arm-Fall-Off Boy2
Nawet członkowie Legionu wydają się zniesmaczeni.

Obiecuję, że to już ostatni bohater, który próbował dostać się do Legionu Superbohaterów. Jego moc polega na tym, iż odpadają mu kończyny i może nimi kogoś pobić. Teraz już wiecie, dlaczego jest tak wysoko na liście. Do Legionu się nie dostał, bo ze stresu dosłownie się rozpadł. Jego postać jest tak niedorzeczna, że wielu fanów uważa, iż został stworzony dla żartu. Bo jeśli jego stworzenie potraktować poważnie, to zaczynam się bać o człowieka, który coś takiego wymyślił i narysował. Bardziej chyba jednak o człowieka, który zgodził się to opublikować.

Jest to przykład braku smaku i wyczucia. Kto pomyślał, że odczepianie sobie kończyn to dobry pomysł? No pomyślcie sobie, jesteście wydawcą komiksu i przychodzi do was autor i mówi: Szefie mam świetny pomysł na nowego bohatera. Wie szef jaki? Otóż odczepia on sobie rękę i bije nią złoczyńców. Co byście powiedzieli takiemu facetowi? Niech każdy z was odpowie sobie we własnym sumieniu.

1Dogwelder


GalleryComics_1920x1080_20161123_SIXPDOGW_Cv4_581ba875ef0ab4.78894544
Poznajcie Piesospawacza

No i dotarliśmy do niechlubnego miejsca pierwszego na naszej liście wstydu. A na nim znajduje się tajemnicza postać. Nigdy nic nie mówi, nigdy nie pokazuje twarzy, ale zawsze znajdzie czas żeby…uwaga: przyspawać martwe psy do twarzy jakiegoś złoczyńcy. Mieszkał w alejce, miał zapas martwych psów i walczył ze złem za pomocą palnika acetylenowego i padliny. Koleś musiał znaleźć się na szczycie tej listy. Biorąc pod uwagę, że stworzony został przez Gartha Ennisa, którego znakiem firmowym jest przemoc, czarny humor, różnego rodzaju profanacje np. Preacher czy Punisher, można zrozumieć pochodzenie tego bohatera. Ma być tak brutalny, że aż śmieszny, ale jednocześnie ma nas niepokoić. No, na mnie to zadziałało. Pomimo wszystko, jest to najbardziej absurdalny bohater komiksu jaki się pojawił. Gratulację Dogwelder, zająłeś pierwsze miejsce.

 Pages ( 4 of 4 ): « Poprzednia 123 4

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 6 = 3

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.