herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Titans :nowe zdjęcia i nowi bohaterowie


Producenci serialu Titans pokazali fanom kolejne zdjęcia 

Od kiedy w 2014 ogłoszono, że powstaje serial Titans, wszyscy fani tej sympatycznej gromady młodych herosów czekali na jakiekolwiek informacje.  Najpierw było kilka informacji o zatrudnionych aktorach, a teraz mamy kilka zdjęć aktorów w kostiumach. Kilka tygodni po pojawieniu się zdjęć Robina (Brenton Thwaites), mamy kolejny kąsek. Przed kilkoma godzinami pojawiło się zdjęcie Alana Ritchsona i Minki Kelly w strojach postaci, które odtwarzają, czyli Hawka i Dove.


Na podstawie tego zdjęcia można powiedzieć, że kostiumy są dość wiernym odzwierciedleniem strojów, jakie pojawiają się w komiksach. Strój Dove, przypomina  ten z lat 80, a Hawk wygląda tak jak w swoich pierwszych przygodach, a było to w 1968 roku.  Dove zresztą też, debiutowali razem na łamach Showcase # 75 w czerwcu tamtego roku. Z tym tylko, że pierwsza ich wersja to byli bracia Hank i Don. Po wydarzeniach z Kryzysu nieskończonych Ziemi  postać Dove przejmuje  Dawn Granger i tak jest do dziś.

Zresztą dla porównania umieszczam ich komiksowe postacie. Jak widać twórcy nowego serialu DC, się nie szczypią i chcą jednocześnie być wierni  oryginałowi i przedstawić stroje bohaterów w sposób dający poczucie realizmu, coś, co z powodzeniem udało się im między innymi z postaciami  z Arrowverse. Poza tym wieli fanów ma swoje wyobrażenia o swoich ulubionych postaciach i trudno będzie zadowolić wszystkich. Natomiast zdjęcia bohaterów, które pojawiły się do tej pory pozwalają nam z optymizmem patrzeć na to jak prezentować będą się Tytani.

W związku z powyższym możemy chyba być spokojnym o Tytanów i czekać z niecierpliwością na pierwsze odcinki. A te pojawią się w 2018 roku, niestety dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Wydaje mi się, z jednak warto czekać.

Poznajmy aktorów

Jeszcze słowo o  samych aktorach, którzy wcielą się w Jastrzębia i Gołębice (prawda, że w oryginale nazwy brzmią lepiej).


Alan Ritchson wcieli się w Hanka Hall`a, najbardziej zanany jest z roli Raphaela z dwóch części Wojowniczych Żółwi Ninja oraz występu w Igrzyskach śmierci. Jednak fanom komiksów i seriali o superbohaterach znany jest jako Artur Curry, czyli Aquaman w serialu Smallville. Grał także w serialu Blue Mountain State. A teraz będzie występował w serialu , który na pewno przyniesie mu popularność i musi się liczyć z tym, że jego wersja Hawka, albo się wszystkim spodoba, albo nie. Tak już jest z ukochanymi postaciami czytelników komiksów. Nie jest może postać pierwszoplanowa, ale liczba wpisów na twiterze pokazuje, że na pewno popularna.

Jeżeli chodzi o postać Dove/Dawn Granger, to w tej roli wystąpi Minka Kelly. Do tej pory nie ma za sobą jakiś znaczących ról. Pojawiała się w różnych serialach, w rolach epizodycznych. Warte wspomnienia są występy w Aniołkach Charliego-serialu z 2011 roku, który przetrwał tylko kilka odcinków, oraz w serialu Almost human.Teraz występuje w serialu Jane the Virgin. Teraz przed nią rola, która albo jej pomoże, albo jej zaszkodzi. Ale miejmy nadzieje, że poradzi sobie   z rolą, i będziemy ją oglądać przez wiele sezonów.


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

84 − 80 =

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.