herozone

blog o komiksach i superbohaterach

KOMIKSY NEWSY

Syn człowieka ze stali pozna syna Bizzarro


Na oficjalnej stronie wydawnictwa DC pojawiła się informacja o nadchodzących w przyszłym roku zeszytach poszczególnych bohaterów. Jednym z ciekawiej zapowiadającym się tytułem jest 42 numer Supermana.

Poniżej oryginalny tekst z serwisu DC oraz nasze tłumaczenie.

“BOYzarro RE-DEATH” part one! It’s a bizarre, Boyzarro world—and we just live in it! When Superboy comes face to face with Boyzarro, the Son of Bizzaro, a strange transformation begins to take place. But that’s not all that the Kents have knocking on their door! Superman versus Bizarro round one am not just the beginning! 

BOYzarro Re-Death część pierwsza !(prawdopodobnie przeciwieństwo REBIRTH-przyp red.). To dziwaczny świat Boyzarro, a my tylko w nim żyjemy! Kiedy Superboy spotyka Boyzarro, syna Bizzaro,  rozpoczyna się dziwna transformacja. Ale to nie wszystko, co czeka na Kentów. Superman kontra Bizzaro runda pierwsza ja nie jest tylko początek( oryginale tłumaczenie sugeruje sposób mówienia Bizzaro.)

Bizzaro to dość dziwny osobnik o specyficznym wyglądzie, sposobie bycia i jeszcze dziwniejszym sposobem mówienia. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym przeciwniku Supermena, kliknijcie link poniżej.

Bizarro- odwrotny Superman


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

69 + = 76

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.