herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Stan Lee oskarżony o molestowanie seksualne

Jak donoszą amerykańskie media Stan Lee został oskarżony o niestosowne zachowanie seksualne, przez pielęgniarki, które pracowały jako opiekunki 95-letniego twórcy komiksów.

Według Daily Mail, kilka młodych pielęgniarek twierdzi, że Lee wielokrotnie je obmacywał i domagał się, by go zaspokoiły.  Firma, której pracownicami były wspomniane pielęgniarki jest obecnie, jak to ujęto w „sporze prawnym z Panem Lee”. Do dzisiaj jednak nie wpłynął żaden pozew i nie zostały postawione żadne zarzuty.

Przedstawiciel firmy poinformował media, że właściciele otrzymali skargi od pielęgniarek pracujących z Lee, i osobiście z nim rozmawiali. Firma rozwiązała współpracę ze Stanem Lee pod koniec 2016 roku. Obecnie współpracująca z Lee, firma, wydała oświadczenie, w którym twierdzi, że jest on  „uprzejmy, miły, traktuje pracownice z szacunkiem”

Adwokat Stana Lee nazwał te oskarżenia fałszywymi i podłymi. Zasugerował,że może to być próba wymuszenia pieniędzy. Dodał, że Lee nigdy nikogo nie skrzywdził.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + = 19

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.