herozone

blog o komiksach i superbohaterach

Spawn
FILMY NEWSY

Spawn powróci na duży ekran


Powstanie film o Spawnie

Spawn powraca na duży ekran. Todd McFarlane, twórca kultowej dla wielu fanów postaci, ogłosił te informację na Comic conie w San Diego.

McFarlane wcześniej już wspominał, że scenariusz jest już gotowy, przynajmniej pierwsza wersja. Pierwszy film o Spawnie powstał w 1997 roku, w rolach głównych wystąpili Michael Jai White i John Leguizamo. Film osiągnął średnie wyniki finansowe, i otrzymał negatywne recenzje od fanów i recenzentów. MacFarlane wypowiadał się już kilka razy, iż jego film będzie zupełnie inny niż obecne filmy o superbohaterach. Ma być horrorem.

Pierwszy numer komiksu ukazał się w maju 1992 roku. Opowiada on historie Ala Simmonsa, agenta CIA, zatrudnionego przez tajemniczą organizację. Zostaje on  zamordowany przez jednego ze swych towarzyszy i trafia do piekła za swoje grzechy. W piekle spotyka demona Malebolgia, który proponuje mu zostanie żołnierzem piekła tytułowym Spawnem.

CZYTAJ TAKŻE: Spawn będzie jak rekin2 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

76 − = 66

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.