herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Produkcja Gambita powoli rusza


Produkcja Gambita rusza.

Nowy film osadzony w uniwersum X-manów rozpoczyna produkcję. Chodzi oczywiście o długo oczekiwany Gambit. Produkcja rusza na początku 2018 roku. Marvel oraz Twentieth Century Fox wyprodukują w ciągu najbliższych dwóch lat kilka filmów z tego uniwersum. Będą to: Deadpool 2X-Men: Dark Phoenix i The New Mutants. Za reżyserię Gambita odpowiedzialny jest Gore Verbinski (Pirates of the Caribbean) a w głównej roli wystąpi Channing Tatum, który wydaje się stworzony do tej roli.

CZYTAJ TAKŻE: Spawn powróci na duży ekran

Gambit, prawdziwe nazwisko Remy Etienne LeBeau to postać występująca w komiksach wydawnictwa Marvel. Jego twórcami są  Chris Claremont oraz rysownik Jim Lee. Pierwszy raz w komiksie pojawił się w lipcu 1990 roku w zeszycie  Uncanny X-Men Annual #14.

Gambit jest mutantem, który potrafi kontrolować energię kinetyczną obiektów, np. kart do gry. Potrafi także dzięki swojej umiejętności poruszać się szybciej niż normalny człowiek. Jest także zapalonym graczem w karty. Pochodzi z Nowego Orleanu, za młodu został porwany przez Gildię złodziei, która go wychowała i wyedukowała w swoim fachu.

Data premiery wyznaczona jest na 14 lutego 2019 roku.

 1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

54 − = 44

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.