herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY

Powstanie solowy film o Black Widow


Black Widow dołącza do czołówki bohaterów Marvela.

Black Widow to imię ze znaczącym dziedzictwem w świecie komiksów Marvela. Wiele kobiet nosiło ten kryptonim, w tym Claire Voyant-jedną z najwcześniejszych suberbohaterek-kobiet, które pojawiły się w komiksach. Publiczność kojarzy dziś ją z rolą Scarlett Johansson. Jednak  na przestrzeni dziejów  Black Widow była również istotą opętana przez Szatana, dyrektorem S.H.I.E.L.D,  byłą żoną Nicka Fury’ego. Była nawet seryjnym mordercą z kanibalistycznymi skłonnościami.

Dla fanów MCU – a szerzej fanów filmów komiksowych na całym świecie – dzisiejsza Black Widow  którą widzimy na dużym ekranie, stała się symbolem kobiecej determinacji i zdolności radzenia sobie nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Poprzez wiele filmów przekształciła się w postać złożoną, której lojalność i wybory mogą decydować o wynikach najsilniejszych bitew. Ma bogatą historię, która wciąż jest odkrywana, nawet po tak długim czasie. A jej relacje z członkami Avangers są bardzo dynamiczne.

Biorąc to pod  uwagę, z wielkim podekscytowaniem możemy potwierdzić, że Marvel wreszcie stworzy film z Black Widow w roli głównej. Wiemy tylko, że powstaje scenariusz. Poza tym nie mamy żadnych innych szczegółów, ale na pewno nawet taka zdawkowa informacja z pewnością wywoła uśmiech na twarzy wielu, wielu osób. Nawet jeśli film trafi do kin za kilka lat.

Cq321pzWIAA4OcD

Jeśli chodzi o to, kto może zasiąść na fotelu reżysera, to jest za wcześnie, by o tym mówić, ale Taika Waititi  reżyser Thor: Ragnarok mówił o tym, żeby w przeszłości rozważał stworzenie takiego filmu. Nadal wyraża chęć dalszej współpracy z Marvelem, a jeśli szczęście dopisze i to, Waititi przejmuje kontrolę nad filmem Czarnej Wdowy, możne ujrzymy straszliwą przeszłość Nataszy Romanow w nowym, nieco lżejszym wydaniu.

Niezależnie od tego, czy Waititi spełni swoje marzenie, czy nie to jedna rzecz jest pewna-Czarna Wdowa wreszcie będzie miała własny film i nie moglibyśmy być tym bardziej podekscytowani. A czy wy też czekacie na ten film.


2 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

72 + = 77

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.