herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Plany wydawnicze wydawnictwa Egmont na drugą połowę 2019 roku

W związku z nadchodzącym wydarzeniem, jakim jest tegoroczny Pyrkon, wydawnictwo Egmont wydało katalog podsumowujący 20 lat wydawania komiksów na polskim rynku. W dość opasłym zeszycie znalazło się także miejsce na umieszczenie nadchodzących premier wydawniczych, jakie wydawnictwo zaplanowało na drugie półrocze bieżącego roku.

W nadchodzących miesiącach pojawi się kilka nowości oraz kontynuowane będą wydawane do tej pory serie. Wśród ogłoszonych tytułów coś dla siebie znajdą, zarówno miłośnicy komiksu frankofońskiego, naszych krajowych twórców, jak i też amerykańskich superbohaterów rodem z Marvela i DC.

Wspomnieć warto choćby o świetnym Zimowym żołnierzu Eda Brubekera, czy kontynuacji Usagiego oraz nowego Wiedźmina, który znalazł się na okładce tegorocznego katalogu.

Dla zainteresowanych zamieszam poniżej cały katalog.

EGMONT-katalog-KOMIKSY-2019-FINAL.indd_-1

 

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 1

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.