herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Nowe zdjęcia zbroi Aquamana


Całkiem miły prezent noworoczny przygotował dla fanów reżyser Aquamana James Van. Umieścił na Twitterze życzenia noworoczne. Tłem do nich jest zdjęcie fragmentu zbroi samego Króla Atlantydy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jason Momoa o swoim Aquamanie

Na samym zdjęciu nie widać zbyt wiele. Kilka szczegółów i fragment włóczni. Nie wiem jak wy, ale ja jestem zaciekawiony. Widać, że film zaczyna być coraz bardziej promowany. Do premiery zostało jeszcze dużo czasu, więc na pewno nie raz jeszcze zobaczymy szczegóły z planu filmowego.

Aquaman jest następną wielką produkcją DC, będzie miał swoją premierę 21 grudnia. W rolach głównych wystepują: Jason Momoa jako Aquaman, Amber Heard jako Mera, Patrick Wilson jako Ocean Master, Willem Dafoe jako Nuidis Vulko, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta, Temuera Morrison jako Thomas Curry oraz Dolph Lundgren jako Nereus. Sądząc po obsadzie film powinien zadowolić fanów.


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

89 − = 87

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.