herozone

blog o komiksach i superbohaterach

inhumans marvel
NEWSY

Niepewny los Inhumans


Trudne losy serialu Inhumans

Złe wieści dla fanów serialu Inhumans Wygląda na to,że stacja ABC zastanawia się nad anulowaniem produkcji serialu po pierwszym sezonie. Serial nie wystartował dobrze.Pomimo wielkiej akcji promocyjnej, wyświetlania w technologi IMAX, serial nie odniósł takiegio sukcesu artystycznego ani  komercyjnego jak inne seriale Marvela, np. Daredevil. Od początku los serialu był niepewny. Nie ma na razie oficjalnych informacji, ale serial zniknął ze strony stacji ABC.

CZYTAJ DALEJ: 5 komiksów Marvela dla początkujących

Bohaterowie zostali przedstawieni w serialu Agentci T.A.R.C.Z.Y. Jednak historia intergalaktycznej rodziny królewskiej nie przyciągnął zbyt wielu fanów przed ekrany. oza tym pierwsze odcinki pokazywane były w kinach, co było ryzykowną decyzją. Wszystko to zaowocowało w niskich wynikach oglądalności. Gwoździem do trumny serialu może okazać się przejęcie wytwórni Fox przez Disneya. Inhumans mieli zastąpić X-manów w MCU. Jednak teraz kiedy prawa do większości postaci Marvela są w jednym ręku, los serialu wydaje się być przesądzony.

CZYTAJ TAKŻE: Venom-pierwsze zdjęcie i wskazówki dotyczące fabuły.

Jednak możliwe jest inne rozwiązanie. Bohaterowie serialu mogą pojawiać się u boku agenta Colsona i innych agentów T.A.R.C.Z.Y. W ten sposób dalej istnieć w uniwersum Marvela. Istnieje także mozliwość przejęcia serialu przez któryś z serwisów streamingowych, np. Netflix. Zdarzało się tak wcześniej z innymi produkcjami.

Na decyzję stacji ABC musimy poczekać

Źróło: cbr.com

 

 

 


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

39 − = 37

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.