herozone

blog o komiksach i superbohaterach

krypton
NEWSY SERIALE

Krypton będzie wierny kanonowi


Czy Krypton będzie hitem?

Według producenta wykonawczego Davida S. Goyera, Krypton, serial o dziadku Supermana, będzie bardziej wierny materiałowi źródłowemu niż większość innych seriali opartych na komiksach.

Serial będzie bliższy kanonowi niż inne oparta na komiksach  DC Comics, na myśli mam tutaj głównie seriale z Arrowvers: The Flash i Arrow, a także Gotham, opowiadający o młodocianych latach Bruce’a Wayne’a.

Mimo że serial rozgrywa się w przeszłości i śledzi losy dziadka Supermana,Set-El. Serial zaprezentuje także wielu współczesnych superbohaterów. Adam Strange pojawi się w pierwszym odcinku, podczas gdy inne postacie z uniwersum DC będą podróżować w czasie, wpływając na losy Kryptonu, żeby uratować swoją przyszłość.

CZYTAJ TAKŻE: Zwiastun serialu Krypton już jest

W serialu występują Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Elliot Cowan, Ann Ogbomo, Rasmus Hardiker, Wallis Day, Aaron Pierre i Ian McElhinney. Premiera zapowiedziana jest na 21 marca, na kanale SYFY.


1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 63 = 70

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.