herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY

Kolejna aktorka dołącza do obsady Captain Marvel


Gage_Skidmore
Brie Larson będzie pierwszą kobietą, która zagra tytułową rolę w filmie na podstawie komiksu Marvela/fot.Gage Skidmore

Produkcja Captain Marvel  ma ruszyć na wiosnę tego roku, dlatego kończy się już proces kompletowania obsady. W zeszłym roku ogłoszono, że w tytułową postać wcieli się Brie Larson. Będzie to pierwszy film w MCU z kobietą w roli głównej. Obok niej pojawią się w filmie także Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn oraz  Jude Law. Będzie to także pierwszy film Marvela reżyserowany przez kobietę. Jednak do tej pory nie ogłoszono innych aktorek, które pojawią się na ekranie. Możliwe, że teraz poznaliśmy jedną z ważniejszych.

Otóż  DeWanda Wise dołączyła do obsady filmu. Znana jest z serialu Netflix’a Ona się doigra. Nie ma jeszcze informacji, w jaką role miałaby się wcielić. Jenak jej rola otrzymała status co-star, czyli postaci tak samo ważnej, jak główna bohaterka. Można spekulować, że chodzi tutaj o  najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki i superbohaterkę Monicę Rambeau.

Nie ma wątpliwości, że będzie to największa rola w jej karierze. Po dobrze  Ona się doigra oraz występie w nadchodzącym filmie Marvela, może ona wejść do pierwszej ligi aktorów w Hollywood. Jako początkująca aktorka dostała szansę zagrania w wielkiej produkcji. Bez względu na to, jak duża będzie to rola jest to duży krok naprzód w jej karierze.

MV5BODM5NzU4MTI4OF5BMl5BanBnXkFtZTgwNDczMDU5ODE@._V1_UX214_CR0,0,214,317_AL_
Dla DeWandy Wide będzie to pierwsza rola w dużej produkcji.

Przypuszczalnie w grę wchodzi właśnie Monica Rambeau lub mniejsza rola przedstawicielki rasy Skrulli, lub Kree. Na razie nie ma, żadnych dokładniejszych informacji. Pozostają tylko spekulacje. Na pewno już niedługo pojawią się pierwsze konkrety oraz lista postaci i aktorów w nie się wcielających.

Bez względu na wielkość roli, dla każdego aktora i aktorki, występ w filmie o superbohaterach jest szansą na rozwój kariery. Przeważnie kontrakty podpisywane są na występ w kilku filmach. Poza tym dodaje to aktorowi natychmiastową rozpoznawalność. To znowu prowadzi do kolejnych ról. Zgadzając się na udział w takiej produkcji można zagwarantowywać sobie zatrudnienie na kilka lat. Produkcje oparte na komiksach przyciągają coraz większe i utytułowane nazwiska. Dobrze to wróży przyszłości gatunku. Lepsi aktorzy, lepsi reżyserzy to lepsze filmy, a oto chyba nam wszystkim chodzi.

Captain Marvel wchodzi do kin 8 marca 2019.

Źródło: Screenrant


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 8 =

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.