herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY

Joss Whedon nie jest już reżyserem Batgirl


Według amerykańskich źródeł, Joss Whedon zrezygnował z reżyserowania film o Batgirl, ponieważ nie miał pomysłu na tę postać.W wypowiedzi dla The Hollywood Reporter powiedział :

Batgirl to wyjątkowo ekscytujące projekt, DC i Wb to doskonali i wspierający partnerzy, jednak zrozumiałem, że tak naprawdę nie mam żadnej historii do opowiedzenia.”

Plotki o jego odejściu pojawiły się pod koniec ubiegłego roku, kiedy to Liga Sprawiedliwości okazała się klapą. Przypomnijmy, że Whedon, został zatrudniony jak reżyser JL po odejściu Zacka Snydera. Pomimo wielu dodatkowych dni zdjęciowych i zmian w filmie, ten nadal nie okazał się na tyle dobry by zadowolić krytyków oraz zwykłych  fanów.

CZYTAJ TAKŻE :10 nadchodzących ekranizacji komiksów

Ostatnie informacje o pozbawionym jeszcze tytułu filmie o przygodach Batgirl sugerowały, że scenariusz będzie oparty na wersji postaci stworzoną przez Gail Simone w 2011 roku, przy okazji rebootu NEW 52. Krążą tez plotki, że WB przymierza się do kobiety -reżyser. Jednak nie padają jeszcze żadne konkretne nazwiska.


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

28 − 25 =

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.