herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY

Jeszce więcej Ligii Sprawiedliwości


maxresdefault-4-640x360Liga sprawiedliwości nie zachwyciła wszystkich fanów. Być może niskie oceny spowodowane były zawirowaniami wokół produkcji filmu. Joss Whedon zasiadł w fotelu reżysera po odejściu Zacka Snydera, kiedy prace nad filmem były już bardzo zaawansowane. Postanowił usunąć kilka scen, dodać kilka innych, a część kręcono zupełnie od nowa. W ten sposób powstał film, który łączy wizje dwóch reżyserów. Nie wszystkim to się spodobało. Po premierze filmu w sieci pojawiła się petycja grupy fanów, nawołująca Warner Bros do wydania wersji  Snydera. Spekuluje się, że  Snyder planował film na mniej więcej trzy godziny. Jednak wytwórnia, nalegała, żeby ta produkcja, nie była dłuższa niż 2 godziny.

CZYTAJ TAKŻE: Znamy datę wydania i grafikę okładki Ligi Sprawiedliwości.

Opis filmu na stronie Amazon Germany wskazuje, że do domowej kolekcji będziemy mogli kupić edycje rozszerzoną filmu. Czas trwania podany w opisie wynosi 135 minut. Jeżeli to okaże się prawdą, to otrzymamy 15 minut więcej materiału. Nie będzie to na pewno kompletna wersja Snydera.

CZYTAJ TAKŻE: Sceny usunięte z Ligi Sprawiedliwości pojawiły się w sieci.

Obecnie nie wiadomo, jakie sceny mogłyby powrócić do filmu. Zalecenie Warner Bros. o skróceniu długości filmu zaowocowało usunięciem wielu scen. W tym scenami z udziałem Iris West (Kiersey Clemons) i Vulko (Willem Dafoe), a także ukazaniem historii Cyborga.

CZYTAJ TAKŻE: Batman i spółka finansowym rozczarowaniem.

Na początku film trafi do cyfrowej dystrybucji. A po kilku tygodniach pojawi się na płytach DVD i Blu-ray.


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

65 − 60 =

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.