herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY

Gal Gadot uhonorowana nagrodą dla wschodzącej gwiazdy


Gal Gadot
Gal Gadot i Patty Jenkins po uroczystości wręczenia nagrody na festiwalu w Palm Springs.

Gal Gadot została uhonorowana nagrodą Rising Star Award podczas Palm Springs Film Festival. Podczas swojego przemówienia, Gadot podziękował reżyserowi filmu Batman v Superman, Zackowi Snyderowi, który obsadził ją w roli Wonder Women i dał jej szansę na rozwój kariery.

Gwiazda powiedziała: „Dziękuję bardzo za ten zaszczyt. Jest to dla mnie zupełnie nowe i dziwne doświadczenie. Jestem dumna, że jestem tutaj, na sali wypełnionej ludźmi, którymi tak bardzo się inspiruję i których podziwiam. Dziękuję Wam. Zawsze myślałam, że wystarczająco satysfakcjonujące, jest robić to, co kocham i pracować z tak wspaniałymi ludźmi. Dodatkowo przyznanie mi tej nagrody jest naprawdę wyjątkowe”.

CZYTAJ TAKŻE: Wonder Woman-recenzja.

„Cztery lata temu zmęczyły mnie wszystkie nie i odrzucenia, przez które po prostu chciałem rzucić aktorstwo. Jednak oczywiście wszechświat działa w tajemniczy i cudowny sposób i otrzymałem telefon, że dostałam tę wspaniałą rolę. Zack Snyder miał silną wizję tego, jaka powinna być Wonder Woman i jestem wdzięczna za to, że dał mi możliwość zagrania tej kultowej postaci. Dziękuję Zackowi za wiarę we mnie”.

CZYTAJ TAKŻE: Wonder Woman 2 to będzie zupełnie inny film-twierdzi Patty Jenkins.

„Praca nad Wonder Woman zmieniła moje życie. Ta postać reprezentuje wszystko, w co wierzę. Skupia się na robieniu właściwych rzeczy: pomaganiu innym, byciu wiernym swoim przekonaniom. Motywuje ją najpiękniejsza cecha: miłość. Jest to coś, czego wszyscy potrzebujemy i czym jesteśmy zainspirowani”.

Druga część Wonder Woman pojawi się pod koniec 2019 roku.

 

Źródło: www.batman-news.com


1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 9 = 1

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.