herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY

Flash z klocków nadciąga

W ostatnich latach mamy wysyp filmów, gdzie cały świat zbudowany jest z Lego. Dzieciaki uwielbiają kolorowe klocki. Poza zabawkami i kreskówkami pojawiają się także filmy pełnometrażowe. Łączą one zabawę dla dzieci z rozrywką dla dorosłych. Duże produkcje trafiają do kina tak jak Lego Batman. Inne mniejsze produkcje tworzone są z myślą o dystrybucji cyfrowej. Tak jest też najnowszym filmem od Lego i DC.

W LEGO DC Super Heroes: The Flash, Reverse-Flash więzi Barry’ego w pętli czasu, przez co musi on przeżywać ten sam dzień, ciągle i ciągle. Ma to tragiczne konsekwencje dla naszego bohatera. Traci on moce i zostaje wyrzucony z Ligii Sprawiedliwości.  Musi on znaleźć sposób na przywrócenie dawnego porządku i raz na zawsze pokrzyżować plany swojego największego wroga. Film jet oczywiście przeznaczony dla młodszych widzów, ale i starsi fani Flasha będą dobrze się bawić.

 

2 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

81 − = 79

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.