herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY SERIALE

Dwie drużyny, jeden cel-tajemniczy tweet do fanów Arrow


Pierwsza część sezonu zakończyła się dość ponuro dla Team Arrow. Po tym, jak Olivier dowiedział się, że Wild Dog ujawnił swoją tożsamość, wyrzucił go z drużyny. Nieco później z drużyny odeszli Black Canary i Mr. Terrific. Pomimo tego, nie zamierzają oni przestać walczyć z bandziorami.

Niedawno ukazał się tweet, zapowiadający  pojawienie się dwóch drużyn, współpracujących we wspólnym celu.

CZYTAJ TAKŻE: Arsenal wraca do Star City.

Kiedy Arrow powróci z nowymi odcinkami, najwyraźniej w Star City będą działały dwie drużyny samozwańczych stróżów. Obie grupy będą dążyć do tego samego celu, jakim jest zniszczenie Cayden Jamesa i uratowanie Star City. W którego szeregach znajdują się  Black Siren, Vigilante i Richard Dragon. Wszyscy oni od pewnego czasu uważnie przyglądają się poczynaniom zespołu Oliviera. Do Green Arrowa na krótki czas dołączy powracający do Star City Arsenal. Jednak ostatecznie obie drużyny będą musiały pracować się, aby stawić czoła wspólnemu wrogowi.

Arrow powraca 18 stycznia kanał   CW. W serialu występują  Stephen Amell, David Ramsey, Willa Holland, Emily Bett Rickards, Echo Kellum, Rick Gonzalez, Juliana Harkavy, Katie Cassidy i Paul Blackthorne.

Źródło:  CBR.com


1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

30 − 23 =

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.