herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY Różne

Czarna Pantera dłuższa niż Thor: Ragnarok


Black-Panther-Priest

Czarna Pantera zawita do polskich kin 14 lutego, a już teraz wiemy jak długi jest film. Według danych strony jednej zajmujących się sprzedażą biletów kinowych, najnowszy film Marvela trwa 2 godziny i 15 minut.

Jeżeli okaże się to prawdą, to będzie to najdłuższy film w MCU solowego bohatera. Wydaje się, że jest to wynikiem nadziei pokładanych w postaci Czarnej Pantery. Ma on być nowym motorem napędowym MCU.

Zwiastuny pokazują, że film może być bardzo dobry. Wiec wydłużenie czasu trwania jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza po fiasku Justice League. Tam specjalnie skrócono czas, aby zadowolić fanów. Niestety spowodowało, to wycięcie kilku ważnych wątków, np. w jaki sposób Victor stał się Cyborgiem, czarny kostium Supermana. Wystarczy obejrzeć pierwszy zwiastun, aby zobaczyć ile ze scen usunięto.

Marvel postanowił zrobić odwrotnie, wydłuża trwanie filmu, żeby pokazać więcej nowych bohaterów i sprawić, żeby widzowie się do nich przywiązali.

 


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 42 = 43

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.