herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Co czeka seriale Marvela na Netflixie?


Pod koniec ubiegłego roku, Disney ogłosił plany uruchomienia własnej platformy streamingowej.  Spowodowało to , że wielu fanów Daredevila czy Punishera martwi się o los swoich ulubionych seriali. Z nie oficjalnych wiadomości wiadomo, że dotychczasowe produkcje pozostaną na Netflixie, jednak nie trafi tam już żadna nowa marka. Innymi słowy, powstaną kolejne sezony już istniejących seriali, ale żaden bohater Marvela nie dołączy do tego uniwersum.

CZYTAJ TAKŻE: The Punisher-recenzja pierwszego sezonu

Prezes Marvel Entertainment Dan Buckley powiedział ostatni,że zależy mu na długim i owocnym funkcjonowaniu. Dodał także, że wszelkie nowe produkcje będą trafiały na platformy najlepiej pasujące do ich zawarości. Wliczając w to nową platformę Disneya.

CZYTAJ TAKŻE: 5 komiksów Marvela dla początkujących

Oznacza to, że wszystko co do tej pory Netflix wyprodukował, pozostaje na tej platformie łącznie z nadchodzącymi sezonami. Natomiast wszystkie nowe produkcje oparte na pracach Marvela najprawdopodobniej będą wyłącznie dostępne przez usługę Disneya.LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 10 =

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.