herozone

blog o komiksach i superbohaterach

Black Widow
NEWSY

Black Widow-prawdopodobna data premiery


Black Widow w 2020?

Studio filmowe Marvel ogłosiło niedawno, że powstanie film o przygodach Black Widow. Dużo wskazuje na to, że reżyserem może zostać  James Gunn, twórca Strażników Galaktyki. Data 2020 pojawia się w jego kalendarzu przy 3 tajemniczych produkcjach. Jedną z nich może być właśnie Black Widow.

CZYTAJ TAKŻE: Powstanie solowy film o Black Widow

Na razie wiemy tylko tyle, że do napisania scenariusza zatrudniony został scenarzystka i producentka Jac Schaeffer. A Scarlett Johanson prawdopodobnie podpisze najbardziej lukratywny kontrakt w swoim życiu. Nie wiadomo nic więcej. Nie wiemy, czy pojawią się inne postacie z uniwersum Marvela. Nie wiemy, kiedy toczy się akcja, w przeszłości, czy już po wydarzeniach z Infinity War. Na pewno poznamy kilka nowych tajemnic Nataszy Romanow. Zostało nam tylko czekać i rezerwować bilety.

Źródło: CBR.com


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

71 − = 63

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.