herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Bezpieczne Gotham


Nabycie  wytwórni Fox przez Disneya to dobra wiadomość dla fanów Marvela. Teraz wszystkie ich ulubione postaci należą do tego samego właściciela. A co to oznacza dla serialu  takiego jak Gotham, marki  DC Comics i Warner Bros., który emitowany jest na w stacji telewizyjnej należącej do Foxa?

Najwyraźniej nic złego. Podczas prezentacji sieci na tegorocznym wydaniu TCA Press Tour w czwartek przedstawiciele rozmawiali o nadchodzącej sprzedaży oraz o  tym, jak może to wpłynąć na ich plany. Kiedy padło pytanie o losy  Gotham, zapewnili wszystkich obecnych, że serial  nie jest zagrożony.

Wielu fanów niepokoiło się o przyszłość Gotham i nie bez powodu. Dla będącej własnością DC Comics marki sprzedaż Foxa Disneyowi firmy macierzystej Marvela nie wydawała się dobrą wiadomością. Paradoksalnie jednak ta transakcja może pomóc Gotham.

CZYTAJ TAKŻE: Zmiany w obsadzie Gotham

Ponieważ  Disney kupuje studia Fox, a nie sieć FOX. Sama sieć nadal będzie istnieć samodzielnie, ale studio za kanałem nie będzie już dostarczało jej oryginalnych programów. Gotham jest produkowany przez Warner Bros. i emitowany na FOX, co oznacza, że jest to transakcja zupełnie niezależna od własności Disneya. Sprzedaż wytwórni odbija się wielkim echem w całej branży, ale przyszłość serialu o początkach Batmana wydaje się być bezpieczna.

Druga połowa sezonu Gotham powraca na ekrany wiosna tego roku.

Źródło: Comicbook.com


LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + = 16

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.