herozone

blog o komiksach i superbohaterach

FILMY NEWSY

Hailee Steinfeld chce zagrać Batgirl w filmie Joscha Whedona


O filmowych przygodach Batgirl, wiadomo na razie dwie rzeczy: 1) Że powstaje i 2) Że reżyserem będzie znany  Joss Whedon, nazwisko którego miłośnikom komiksów i filmów na nich opartych nie trzeba specjalnie przedstawiać. Jednak z dziennikarskiego obowiązku powiedzmy, że jest on odpowiedzialny za takie tytuły jak Buffy postrach wampirów no i oczywiście dwie części Avengersów.. Nadal jednak nie wiadomo kto wcieli się w postać Barbary Gordon, córki komisarza Gordona i jednego z najbardziej zaufanych członków Bat-rodziny. Naturalne więc jest, że pojawia się wiele nazwisk i trwa” przymierzanie” różnych aktorek.

Niektóre z nich same zgłaszają chęć zagrania głównej roli. Aktorka, która mam na myśli to występująca w  Pitch Perfect  Hailee Steinfeld. Przy okazji promowania 3 części wspomnianego filmu, została zapytana, jaką superbohaterkę chciałaby zagrać, po namyśle odpowiedziała, że właśnie Batgirl.

Oczywiste jest, że nie ma to wpływu na to kto zagra tytułową role, ale widać, iż pomimo słabych recenzji filmów z DCEU, są jeszcze aktorzy i aktorki, którzy chcą stać się częścią świata Batmana, Wonder Women i Supermana. Warto wspomnieć też, iż, Hailee posiada całkiem spory talent aktorski, który pokazała w filmie braci Cohen Prawdziwa odwaga, gdzie jako czternastolatka dziewczyna dzielnie partnerowała Jeffowi Bridgesowi u Mattowi Damonowi.

W oczekiwaniu na premierę filmu o przygodach panny Gordon, pozostają nam jej wersje animowane i komiksowe. A co wy myślicie, kto byłby idealny w roli Batgirl?


1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 7

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.