herozone

blog o komiksach i superbohaterach

Arsenal
NEWSY

Arsenal wraca do Star City


Arsenal wraca do domu
Roy Harper Arsenal

Arsenal pojawi się w drugiej części szóstego sezonu Arrow.  Producenci serialu wydali właśnie oświadczenie medialne:

” We’re thrilled to announce that Colton Haynes will be reprising his role as Roy Harper for a short arc on Arrow this year. Roy is called back to Star City to help resolve an urgent matter with high stakes for the team. His short visit turns into something surprising when he reunites with Thea and sparks a change in both of their lives that will have long-lasting consequences…”

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić iż Colton Haynes powróci do roli Roya Harpera. Weźmie udział w krótkim wątku w tym roku. Roy wraca do Star City by pomóc rozwiązać nie cierpiącą zwłoki sprawę, a w grę wchodzi wysoka stawka. Jego krótki pobyt w mieście jest zaskoczeniem dla Theii i rozpoczyna zmiany w ich życiu, które będą miały długotrwałe konsekwencje…”

Brzmi tak samo ciekawie jaki i mgliście. Twórcy serialu muszą jednocześnie zachęcić do oglądania i nie zdradzić zbyt wiele.

CZYTAJ TAKŻE: Dwie drużyny jeden cel. Tajemniczy tweet do fanów Arrow

Arrow wraca na ekrany amerykańskich telewizorów 18 stycznia 2018 roku.


2 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 4

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.