herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Arrowverse bez Deathstroke`a


Mam niestety złe wieści dla miłośników Slade`a Wilsona, czyli popularnego Deathstroke`a. Ma to związek z udziałem tej postaci w ewentualnej kontynuacji Justice League. W takim przypadku postać najlepszego najemnika na świecie, nie będzie mogła się już pojawiać w serialach z arrowverse. Slade pojawił się na dużym ekranie w scenie po napisach we wspominanym wcześniej filmie, a w planach jest jego solowy film. Aby uniknąć nieporozumień, Wilson przechodzi teraz na wyłączność do DCEU.

Bardzo zła to wiadomość dla odtwarzającego Deadhstrok`a w serialu Manu Benett`a,  który po prostu traci pracę. Poza tym jego postać była bardzo lubiana i wiele wnosiła do serialu. Jednak włodarze DC zdecydowali o wycofaniu tego bohatera z telewizyjnych przygód Olivera i o przeniesieniu go do wyższej ligi superbohaterów, gdzie dołączy do Batmana, z którym w komiksach ścierał się wielokrotnie oraz do reszty pierwszoligowych postaci DC.


Nie ma się co dziwić tej decyzji. Deathstroke zyskuje coraz bardziej na popularności, ma własną serię komiksową, gościnnie pojawia się w  wielu wydawnictwach DC, staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Dlatego przeniesienie go na duży ekran wydaje się bardzo dobrym pomysłem. Nie wiemy tylko, kiedy się pojawi w naszych kinach film z jego udziałem. Cóż, trzeba poczekać.

Arrow powraca na ekrany amerykańskich telewizorów już 18 stycznia.


1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

31 − = 26

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.