herozone

blog o komiksach i superbohaterach

NEWSY

Czy Affleck zagra jeszcze Batmana?


Solowy film o przygodach Batmana w DCEU powstaje. Wokół tego filmu powstało wiele zamieszania. Pierwsze informacje podawały, że za scenariusz, reżyserię ma być odpowiedzialny Ben Affleck, który także miał zagrać główną rolę. Jednak reżyserem Matt Reeves, który znany jest jako reżyser dwóch ostatnich filmów osadzonych w uniwersum Planety małp. Powiedział on niedawno, że ma już zarys fabuły, i tworzy teraz scenariusz.

Czy Affleck pozostanie Batmanem?

Według najnowszych doniesień Ben Affleck nie chce już ani grać, ani reżyserować Batmana. Powodów może być wiele. Wysiłek fizyczny, jaki musiał włożyć w uzyskanie budowy ciała godnej Mrocznego Rycerza. Brak doświadczenia z megaprodukcjami, zarówno jako aktor, jak i reżyser. Duże znaczenie może też mieć odbiór filmów DCEU przez krytyków i część fanów. Na razie ma on się na pewno pojawić w solowym filmie Flasha. Później ma go zastąpić inny aktor.

Matt Reeves powiedział, że planuje trylogię filmów o Batmanie. I w głównej roli widzi kogoś młodszego. Kto jeśli nie Affleck? Ciągle powraca jedno nazwisko: Jake Gyllenhaal. Podobno spotkał się już z reżyserem, co nie musi nic znaczyć, jednak oznacza, że jest wstępnie zainteresowany projektem. Moim zdaniem sprawdziłby się jako Batman, wcześniej brał udział w przesłuchaniach do roli Bruce’a Wayne’a w Batman Początek. Rolę jednak, jak wiemy otrzymał Christian Bale.

Na razie wszystko to domysły i spekulacje. Film o Batmanie nie ma nawet jeszcze ustalonej daty premiery. Jak wszystko się ułoży zobaczymy w przyszłości. Należy mieć nadzieję, ze solowy film Mrocznego Rycerza będzie lepszy niż dotychczasowe produkcje DC i WB, bez względu czy główna rolę zagra Affleck czy nie.


1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 1

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.