herozone

blog o komiksach i superbohaterach

ZESTAWIENIA

10 nadchodzących ekranizacji komiksów


5 Constantine: The animated series


Constantine animated

Serial z 2015 roku przetrwał tylko 13 odcinków i został anulowany. Później Constantine gościnnie pojawił się w serialu Arrow. A teraz wystąpi we własnym serialu animowanym. Ma on być kontynuacją serialu telewizyjnego, a głosu głównej postaci użyczy Matt Ryan. Czyli ten sam aktor, który kreował Johna w tych 13 odcinkach, które dane nam było obejrzeć. Serial ma mieć mroczniejszy klimat niż serial telewizyjny i być wierniejszy komiksowi.

CZYTAJ TAKŻE: Antybohaterowie – dlaczego są tak popularni?

4

Batgirl


Batgirl-selfie-variant

Poza Wonder Woman, DC nie ma czym się chwalić, jeśli chodzi o filmy pełnometrażowe. Dodatkowo Ben Affleck prawdopodobnie nie chce już grać Batmana. Więc przyszłość DCEU wygląda blado.

CZYTAJ TAKŻE: Czy Affleck zagra jeszcze Batmana?

Prawie rok temu ogłoszono, że powstanie Batgirl, a reżyserem zostanie Joss Whedon. Film ma być mocno inspirowany komiksami tworzonymi przez Gail Simone podczas rebootu The New 52. Whedon stwierdził, że najbardziej interesuje go to, co mogło zmotywować młodą Barbarę Gordon, która nie przeżyła żadnej osobistej tragedii, by stać się Batgirl. Początek produkcji planowany jest na 2018 rok.

CZYTAJ TAKŻE: Joss Whedon nie jest już reżyserem Batgirl

3

The Crow Reborn


The crow

Aquaman to nie jedyny komiksowy bohater, którego ma w planach zagrać Jason Momoa. Przymierza się także do roli Erica Dravena, głównego bohatera komiksu The Crow. Został on stworzony przez Jamesa O’Barra w latach 80-tych i opowiada o losach zamordowanego młodego mężczyzny, który powraca z zaświatów w poszukiwaniu zemsty.

CZYTAJ TAKŻE: Jason Momoa o swoim Aquamanie

Po sukcesie ekranizacji z 1994 roku powstało kilka nieudanych sequeli i średni serial telewizyjny. Od wielu lat nie działo się nic w tej sprawie. Pod koniec zeszłego roku Momoa pokazał na tweeterze rysunek kultowego już makijażu głównej postaci. Produkcja ma rozpocząć się pod koniec 2018 roku.

2

TEEN TITANS GO! TO THE MOVIES


teentitansgo

Najmłodsi widzowie uwielbiają ten serial. Starsi, zwłaszcza ci, którzy oglądali wcześniejszą wersję mają odmienne zdanie. Komediowy charakter tej kreskówki jest zupełnie inny niż komiksowego pierwowzoru. Jednak poza żartami mamy w serialu mnóstwo estereggów z bogatej historii DC.

CZYTAJ TAKŻE: Pojawił się nowy zwiastun Teen Titans Go!

W lipcu tego roku Tytani odwiedzą nasze kina. Fabuła jest bardzo prosta: nasi bohaterowie próbują przekonać filmowców, do obsadzenia ich w filmie, żeby mogli uratować świat. Głosów postaciom użyczą: Scott Menville jako Robin, Greg Cipes jako Beast Boy, Khary Payton jako Cyborg, Hynden Walch jako Starfire oraz Tara Strong jako Raven.

1

WATCHMEN


watchmen

Dzieło Alana Moora i Dave Gibbonsa przez wielu jest uważane za nie możliwe to przeniesienia na ekran. Jednak nie według Zacka Snydera, któremu się to udało. Film otrzymał przeważnie pozytywne recenzje, jednak wielu krytyków stwierdziło, że materiał źródłowy jest zbyt obszerny jak na jeden film.

CZYTAJ TAKŻE: Rorschach myszkuje w Bat-jaskini

Teraz ma powstać serial dla HBO. Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o jakichkolwiek szczegółach, jednak sama możliwość powstania takiego serialu jest elektryzująca dla fanów tego komiksu.

Nie jest to kompletna lista. Codziennie pojawiają się kolejne informacje o nowych projektach lub o skasowaniu już istniejących. Jednak miejmy nadzieję, że filmy, na które każdy z nas czeka, powstaną i zapewnią nam dobrą rozrywkę.Pages ( 2 of 2 ): « Poprzednia 1 2

3 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 5 = 2

Komiksami i superbohaterami interesuję się od dziecka. Postanowiłem rozwijać swoją pasję oraz dzielić się nią z innymi. W ten sposób powstał projekt Herozone. Zapraszam do lektury, do komentowania i do wspólnego delektowania się światem superbohaterów.